Internet pro vaši firmu na míru

V současné době je na trhu značná konkurence, co se týká poskytovatelů internetu pro firmy. Mezi přední providery zaručující kvalitní připojení vysokorychlostního internetu pro firemní klientelu patří ryze česká společnost Casablanca INT. Tato dynamická firma přizpůsobí své služby vašim požadavkům a vždy přijde s ideálním řešením vhodným pro vaše podnikatelské záměry.

Profesionalita a individuální přístup

Firma Casablanca má v oblasti internetových služeb více jak 20 letou tradici. Rozsáhlé zkušenosti a nejnovější moderní technologie umožňují neomezené rozšiřování portfolia telekomunikačních služeb. Společnost Casablanca klade důraz na neustálé vzdělávání se v oblasti informačních technologií, sleduje poslední trendy a přichází s kreativními nápady. Výsledkem je individuální přístup k zákazníkovi za účelem v co největší míře uspokojit i ty nejnáročnější požadavky.

Garantované internetové připojení

Profesionální připojení k internetu nabízí firma Casablanca v různých cenových relacích a kvalitativních úrovních. Zákazník si pak zvolí z nabídky dle svých finančních možností. Nedílnou součástí internetových služeb je i zákaznická podpora, která je k dispozici 24 hodin denně.

VPN dle vašich potřeb

Jednou z činností, které se společnost Casablanca věnuje, je Virtuální privátní síť (VPN). Zákazníkovi je vždy navrženo optimální řešení, které plně pokrývá jeho individuální potřeby. S tím souvisí dodávka či pronájem veškerého zařízení spojeného se službou VPN. Samozřejmostí je i pravidelný servis a správa.

Volání přes internet

Hlasové služby prostřednictvím VoIP (pomocí IP sítě) jsou realizovány na základě virtuální IP ústředny. Tyto služby potom můžete využívat bez starostí – stačí jen pořídit koncové IP telefonní přístroje. Firma Casablanca vám zprostředkuje jejich nákup nebo pronájem.